Hotel Konstantinovy Lázně Mánes
 
ADRESA Hotel Mánes
Lázeňská 4
Konstantinovy Lázně 34952
Česká Republika
Hotel-Konstantinovy-Lazne-Manes@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Mánes ubytování Konstantinovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Konstantinovy Lázně Mánes - Služba na recepci je 24 hodinHotel Konstantinovy Lázně Mánes - K hotelu přísluší parkovištěHotel Konstantinovy Lázně Mánes - disponuje restauracíHotel Konstantinovy Lázně Mánes - disponuje kavárnouHotel Konstantinovy Lázně Mánes - krytý bazén v hotelu.Hotel Konstantinovy Lázně Mánes - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Konstantinovy Lázně Mánes - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Konstantinovy Lázně Mánes - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Konstantinovy Lázně Mánes - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Konstantinovy Lázně Mánes - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Mánes / Konstantinovy Lázně

Lázeňské městečko Konstantinovy Lázně leží severozápadně od Plzně v nadmořské výšce 520 m v ekologicky čisté lesnaté oblasti. Penzion Mánes v Konstantinových Lázních leží v dvoupatrové budově blízko lázeňského centra a domu Prusík , kde se klienti také při příjezdu hlásí na recepci.

Ubytování
Lázeňský penzion Mánes v Konstantinových Lázních nabízí k ubytování 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojů vybavených televizí, ledničkou, telefonem, rádiem a koupelnou se sprchou a WC. Část pokojů má také balkón. Hosté mohou využít různých druhů služeb jako faxové služby, kopírování, lékařskou službu a počítač s připojením na internet. Samozřejmostí je pokojová služba, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej upomínkových předmětů, směnárna, telefonní automat.

Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně s pouhými 932 stálými obyvateli patří k našim nejmenším lázeňským městům, o to více si tu ale budete moci nerušeně užívat léčivé ticho, klid a téměř panensky nedotčenou přírodu okolních lesů.  Pro úplně první zmínku o výskytu minerální vody na území dnešních Konstantinových Lázní bychom museli jít až na začátek 16. století. Konstantinolázeňská minerální voda má nejvyšší obsah kysličníku uhličitého v Čechách a je velmi vhodná pro léčení nemocí oběhového systému a pohybového ústrojí. Více než dvousetletá tradice lázeňské léčby je navíc zárukou poskytování kvalitní lázeňské péče. Příroda a klidné okolí vytváří z Konstantinových Lázní ideální místo pro rodinnou dovolenou zaměřenou na pohyb v přírodě a následnou relaxaci.

Léčba
Konstantinovy Lázně jsou zaměřeny především na komplexní diagnostiku, prevenci a léčení chorob kardiovaskulárního systému. Léčebný plán zahrnuje režimovou, dietní, pohybovou a medikamentózní léčbu, balneologické a fyziatrické procedury. Součástí léčby je kontrola rizikových faktorů a komplexní výchovný program. Konstantinovy Lázně se staly výchovným centrem životního stylu pacientů postižených kardiovaskulárními chorobami, a přispívají tak k sekundární prevenci těchto chorob.